Apie

Stilingos. Spalvos. Odinės.  „Livia Lippi Florence“ rankinės iš Italijos.


„Livia Lippi Florence“ prekės ženklas įkurtas 2016 metais Florencijoje – mieste, kuriame prieš kelis amžius gimė itališka mada ir prestižinė Made in Italy etiketė. Florentietiški odos gaminiai ir dabar garsėja visame pasaulyje. „Livia Lippi Florence“ rankines ir kuprines vienija švarios linijos, minimalistinis stilius ir, žinoma, šiltos spalvos. Juk Italija be ryškių spalvų neįsivaizduojama! „Livia Lippi Florence“ rankinės ir kuprinės primena nuostabią Italiją, itališką gyvenimo būdą ir dolce vita. 


IŠ ISTORIJOS

Odos apdirbimas ir odinių rankinių gamyba nuo seno buvo vienas iš svarbiausių Florencijos amatų. Dar viduramžiais mieste kūrėsi odos dirbtuvės, o kruopščių amatininkų rankose gimdavo moterų ypač vertintos odinės pirštinės, didikų mėgti odiniai diržai ir piligrimų naudotos odinės rankinės ir batai. Itališki odos gaminiai išgarsėjo Europoje, kai florentietė Caterina de‘Medici juos pademonstavo Prancūzijos aukštuomenei. Nuo to laiko Florencijos meistrų gaminiai neprarado populiarumo ir yra vertinami visame pasaulyje iki šiol. 

MADE IN ITALY

„Livia Lippi Florence“ rankinės ir kuprinės pagamintos Italijoje. Natūrali oda apdirbama Santa Croce sull‘Arno ir Vicenza miestuose. Gaminiams naudojama oda dažoma, modeliai kuriami ir rankinės siuvamos Florencijoje. Naudojama keturių faktūrų oda: gruoblėta (it. pelle martellata), su lengvais kryžminiais įspaudimais (it. saffiano), lygi (it. pelle liscia) ir versta (it. pelle scamosciata).  

Mūsų įmonės ekspertai du kartus per metus pas rankinių ir kuprinių gamintojus Florencijoje atrenka stilingiausius ir originaliausius modelius, pažymi juos „Livia Lippi Florence“ prekės ženklu ir pasiūlo Italijos, Lietuvos ir kitų šalių moterims.   

UNIKALIOMS MOTERIMS


Šiuolaikinių formų „Livia Lippi Florence“ rankinės ir kuprinės pavadintos etruskų, senos centrinės Italijos tautos, deivių vardais. Šios deivės – ne tik stiprios ir išmintingos, bet linksmos, žaismingos ir paslaptingos. Kaip ir „Livia Lippi“ klientės! Prekės ženklo kūrėjai stengiasi, kad kiekvienas gaminys spinduliuotų teigiamą energiją ir moterims suteiktų begalę gerų emocijų. Stilingos ir šiuolaikiškos „Livia Lippi Florence“ rankinės ir kuprinės lydės pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijos ir niekada nenuvils.